Zobacz w jaki sposób możesz pomóc JCC Kraków

darowizna-pl

Wydarzenia

Oferta pracy w przedszkolu i żłobku JCC Krakow

Pią
g. 18:00
04 Sie
2017

frajda 158x218Centrum Społeczności Żydowskiej JCC Krakow OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY NAUCZYCIEL/NAUCZYCIELKA PRZEDSZKOLA I OPIEKUN/OPIEKUNKA W ŻŁOBKU

WSPANIAŁA OKAZJA PRACY W PIERWSZYM ŻYDOWSKIM PRZEDSZKOLU I ŻŁOBKU W KRAKOWIE!

1. Wymagania formalne
Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym (pedagogika wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne), kurs opiekunki dziecięcej w żłobku do 3 lat (280 godz.)

2. Wymagania dodatkowe
- Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i żłobkowym
- Znajomość kultury i tradycji żydowskiej
- Wiedza na temat współczesnego życia żydowskiego w Polsce
- Otwartość, komunikatywność, zaangażowanie, znakomita organizacja pracy, wysokie umiejętności interpersonalne
- Chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
- Znajomość języka angielskiego
- Mile widziane: dodatkowe umiejętności (np.: gra na instrumencie, śpiew, pasje teatralne, plastyczne, język angielski, gimnastyka korekcyjna, logopedia)

3. Warunki pracy i płacy:
- Umowa o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Czytelny zakres obowiązków
- Ekscytująca możliwość pracy przy otwarciu pierwszego w Krakowie żydowskiego przedszkola (otwarcie wrzesień 2017)
- Ciekawa, rozwijająca praca w twórczym zespole

4. Wymagane dokumenty (w języku polskim):
- CV
- List motywacyjny
- Dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe