Zobacz w jaki sposób możesz pomóc JCC Kraków

darowizna-pl

Wydarzenia

Być jak Helena Rubinstein: Warsztaty produkcji kosmetyków z dr Anną Zubek

Czw
g. 18:00
10 Paź
2019

Zubek - pazdziernik 2019 - netKorzenne SPA

Czy wiesz, że korzenne przyprawy przydają się nie tylko w kuchni? Zawarte w nich olejki, fenole i łagodne kwasy można z powodzeniem wykorzystać w produkcji naturalnych kosmetyków.
Na październikowych warsztatach przygotujemy trzy kosmetyki do jesiennych zabiegów odnowy ciała, twarzy i dłoni.
Poznamy pielęgnacyjne właściwości naturalnych surowców pozyskiwanych z kory, kwiatów i owoców, zwanych potocznie „korzeniami”.

Na każdych warsztatach z cyklu „Być jak Helena Rubinstein” uczestnicy przygotowują trzy różne kosmetyki. W każdym miesiącu jest to inny zestaw naturalnych, roślinnych produktów do pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni, włosów i paznokci, takich jak peelingi, maseczki, olejki, mydła, sole do kąpieli czy pomadki. Wszystkie kosmetyki odpowiednie są dla zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, a uczestnicy samodzielnie dobierają kompozycje zapachowe z naturalnych olejków eterycznych. O szczegóły można zapytać prowadzącą warsztaty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W języku polskim.
Wstęp: 20 PLN
Ilość miejsc limitowana.
Prosimy o wcześniejsze zapisy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.