See how your gift can help the JCC Kraków

darowizna-en

Events

Tora Trek - obóz trekingowy w Tatrach

Sun
10:00 h
02 Sep
2012

2-6 września 2012

Gmina Wyznaniowa Żydowska w Warszawie zaprasza na pierwszą edycję Tora Trek - obozu trekingowego w Tatrach, który będzie się odbywał co roku począwszy od września 2012. Tora Trek to unikalne połączenie nauki, wyjazdu wypoczynkowego i innych atrakcji w doborowym towarzystwie. Wystarczy mieć minimum 18 lat i wpłacić 400 złotych za wyjazd - 250 zł to opłata za program wyjazdu, 150 zł zostanie zwrócone po zakończeniu programu.

Nie ma znaczenia, czy jest się rabinem, studentem jesziwy czy też dowiedziałeś/dowiedziałaś się tydzień temu, że masz żydowskie pochodzenie. Podczas Tora Trek prowadzone będą zajęcia i dyskusje oraz polemiki z najważniejszym tekstem judaizmu. Program edukacyjny jest uzupełniony innymi atrakcjami: będą piesze wycieczki w góry, wieczorne imprezy i spotkania.

Podczas pobytu w Tatrach uczestnicy Tora Trek będą przebywać w schronisku na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. W związku z tym należy przestrzegać regulaminu przebywania na terenie parku narodowego- instrukcje zostaną podane przez organizatorów.

Dodatkowe informacje dostępne są na profilu facebookowym Rabina Tysona Herbergera: http://www.facebook.com/tyson.herberger

W celu zapisania się na obóz, należy wysłać formularz zgłoszeniowy i opłatę 400 zł do godz. 12:00 dn. 10 sierpnia 2012.

Dane do przelewu można uzyskać pisząc na adres mailowy Rabina: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

lub kontaktując się bezpośrednio z biurem Rabina na ul. Twardej w Warszawie.

Attachments:
Download this file (Trek+Application.pdf)Trek+Application.pdf89 kB